KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052127
nr 1405 2127
Britta Bjerfalk. Skärgårdsbrygga. Signerad, daterad 1968. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 57x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:59:04
1/6 12:39:15
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer